Митець Деміен Хьорст знов опинився у центрі скандалу.  Жителям британського містечка Ільфракомб він презентував вагітну скульптуру. Проте витвір генія населення  не оцінило. Вони пишуть скарги до місцевої адміністрації з вимогою прибрати жахливу статую.

Скандальних митець Деміен Хьорст вкотре приголомшив суспільство. Цього разу так би мовити, "пощастило" мешканцям британського містечка Ільфракомб. Скандальний митець  подарував їм 20-метрову статую вагітної жінки. Все б нічого, але  25-тонна скульптура з бронзи розділена надвоє і друга її половина - показує нутрощі людини.

Корисно знати: 15 самых необычных скульптур Киева

Лінда Кортнейдж, мер Ільфракомба : " Деміен Херст живе неподалік - у селі Комб-Мартін. Однак він дуже часто буває у нашому місті, в нього тут ресторан. Тож  він хотів зробити для Ільфракомба щось унікальне".

Високий задум художника зрозуміли   не всі місцеві жителі. Скульптура  вже викликала шквал критики у населення, які вважають її аморальною та непристойною. До місцевої адміністрації вже прислали десятки скарг.

Как из бронзы "выливают" предметы искусства

Барбара Фрайер, місцева жителька: "Це просто неподобство. Наше місто - місце рибацької гавані. Тож набагато краще, аби встановили якусь морську скульптуру, а не цю жахливу жінки з нутрощами, на яку тепер ми змушені дивитися щодня".

Терпіти місцевим доведеться 20 років - саме на стільки майстер  передав місцевій владі статую в оренду. Влада запевняє: це привабить у місто тисячі туристів. Сам одіозний митець на критику поки відмовчується. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: скульптура женщина британцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 905