Найнебезпечніше автомобілями керують власники ВАЗів. Тому й потрапляють в аварії. Лише минулого року таких ДТП сталося майже 40 тисяч. Необачні на дорогах і водії люксових машин.

Олена Лоскун, журналістка : " Жигулі, лада та нива. Водії цих авто найчастіше потрапляють у ДТП. За підрахунками співробітників Міністервства внутрішніх справ, минулого року аварій за участю таких машин сталося близько 40 тисяч. А це - майже по 5 розбитих автомобілів щогодини".

Корисно знати : Как избежать заноса на снежной дороге

У антирейтингу також опинилися Chevrolet, ЗАЗ та Mercedes-Benz. Щоправда, це стосується моделей не першої свіжості.  Зокрема, тих, яким перевалило за 15, а то і 20 років.  Утім, в автопригодах на 99 відсотків винні, звісно ж, не автомобілі, а їх водії. Ті, що потрапили до рейтингу, - просто наймасовіші на українських дорогах. Які далекі від ідеалу. А за кермом багато тих, чий стаж не більше ніж рік-два.

Олександр Залєтов, заступник президента ліги страхових організацій : "Багато робиться на автоматі,  а сьогоднішній стан автодоріг  він значно погіршився у порівнянні із 90-ими роками і іншими. При цьому якість водіння   молодих водіїв погіршилась".

Самые первые автомобильные аварии

Винуватцями аварій стають і ті, хто має люксових залізних коней. Мажори не шкодують власного авто, бо можуть купити ще краще. Тож і ганяють наввипередки з вітром.

Олександр Залєтов, заступник президента ліги страхових організацій : " Автомобілі, можливо, були подарені. Але не зароблені. Так? Тому відношення відповідно. По-друге, це не є автомобіль його мрії. Тому він знає, що завтра він купить і інший автомобіль. І тому він ризикує. По-третє, вони ведуть себе трошки нагло на дорогах".

Украинцам не надо сдавать экзамен в случае утери водительских прав

Подібна ситуація і в Британії. Там стрімголов "літають" здебільшого водії Porsche, Aston Martin, Jaguar та Bentli. Неприємності з тамтешньою поліцією, як правило, мають чоловіки, яким за 40.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили дтп водители аварии
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2255
Загрузка...
Загрузка...