До парламентських виборів - менше ніж два тижні. А  15 % виборчих дільниць - іще не обладнали  системами відеоспостереження. Для того, щоб завершити роботи - у компанії-підрядника часу до 17 жовтня. Про це повідомив член Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський під час презентації системи у Києві. Відеомоніторинг охопить  понад 32 тисячі виборчих дільниць. У комплект входитимуть ноутбук, веб-камера, металева шафа із замком та необхідні кабелі. Вартість обладнання для однієї дільниці -  трохи більше за 7 тисяч гривень. На це з бюджету виділили майже мільярд гривень.  Що робити із майном після виборів - у ЦВК ще не вирішили.

Читайте також: С избирательных участков начали воровать веб-камеры

Владислав Нам, директор департаменту "Сітронікс": " Видеоинформация будет храниться на серверах, которые установлены в студиях Укртелекома. Доступ к этой информации будет в течение одного года.

Каждая камера на выборах покажет 15 тыс. видео одновременно

Михайло Охендовський, член ЦВК : " Система дозволить безумовно в рази зменшити кількість порушень на виборах народних депутатів України. Як під час голосування, так і під час підрахунку голосів. Тобто вона буде слугувати своєрідним запобіжником проти протиправних дій у приміщеннях дільничних виборчих комісій 28 жовтня цього року і 29 жовтня, коли ще буде тривати підрахунок голосів виборців".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы видеокамеры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1151