Верховна Рада поділила комітети і пішла на канікули до 10 січня. За це проголосували 339 депутатів. Найбільше комітетів - дванадцять - отримали представники партії Регіонів. За ними найважливіші підрозділи. Так, Комітет з питань бюджету очолив Євген Геллер, податковий - Віталій Хомутиннік, з питань фінансів - Олександр Риженков, а транспортний - Борис Колесніков. 

Читайте також : Депутаты поделили комитеты. Полный список с фамилиями

А ось опозиція (Батьківщина, Свобода та Удар) на трьох отримала аж тринадцять комітетів. Щоправда, за словами політологів, вони не такі важливі. Водночас Рада позбавила депутатських повноважень Олександра Лавриновича, Дмитра Табачника і Леоніда Кожари. Представники біло-блакитних перейшли до Кабміну. А ось з Ігоря Прасолова повноваження зняти не змогли. Екс-голова Ради НБУ отримав портфель керівника Мінеконорозвитку, але поки що залишається іще й народним обранцем.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: министры вр комитет каникулы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1508