Виборчий скандал на Хмельниччині. Представники одного з кандидатів звинувачують окружком у фальшуванні результатів на користь їхнього суперника. Спостерігачі кажуть, дані в протоколах з мокрими печатками не збігаються з електронними,  які подають до ЦВК.  Невідповідності помітили спостерігачі. Вони стверджують - результати по 19 дільницях, зафіксовані в протоколах з мокрими печатками, суттєво відрізняються від електронних, які передають в ЦВК.  В одного кандидата голоси тануть - в іншого - ростуть. Під час вбивання на сайт ЦВК їх  просто міняють місцями.

Дивіться також: Сутичка та сльозогінний газ - так у Вінниці рахували бюлетені

Олександр Мирний, представник кандидата : " Ви зараз якщо вводите неправдиві цифри в силу тих чи інших обставин вводите в оману ЦВК. Ви-вашими діями-не ми. А ми застерігаємо вас, звертаємо вашу увагу на це.. І якщо ви будете злочинно нехтувати нашими застереженнями,то вся відповідальність лягає на вас".

Обділені голосами вимагають звірити дані, зазначені в протоколах з тими, що подавались до ЦВК. Більшість членів окружкому ініціативу підтримують. А  голова -  проти 

Валентина Пасічник, член 189 ОВК : " Дійсно взяти протокол з мокрими печатками - двох-трьох, або й всіх десять звірити дані – чи є така технічна можливість я не знаю. Там працювали члени комісії, яким ми довіряємо і ми не хочемо ,щоб виникали питання до наших колег. Тому я вважаю,щоб ситуація була врівноважена-перевірити. Ті  попередні даними,яким ви оперуєте,я на сьогоднішній день не оперую підведення підсумків ще не було. Я не можу так як ви"

На дільницях навмисно затримують підрахунки голосів

На вимогу спостерігачів голова  окружкому зв’язалась з ЦВК. Там сказали спочатку завершити прийом виборчої документації, а вже потім розглядати скарги. Однак  Свободівці проти. Кажуть, окружком й надалі фальшуватиме результати голосування. За крадіжку голосів уже збираються до суду.

Ігор Сабій, кандидат в народні депутати : " Ми активуємо зараз це все і будемо вимагати в комісії перерахунку та виправлення, тому що це є грубе порушення, фактично блокування чесного волевиявлення. За нашими підрахунками я, як кандидат лідирую на 1200 голосів ми будемо подавати в суд"

Цікаво : Вибори он-лайн дивилося 200 000 громадян

Наразі  в окружкомі деякі помилкові дані виправили, прийом виборчої документації в членів дільничних комісій відновили.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы голоса бюлетни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2569