Післязавтра повстанці можуть стратити викрадену в Сирії українку Анхар Кочнєву. У соцмережах закликають нашу владу допомогти жінці. Як заявив журналіст НТВ, Вадим Фефілов, він звертався в українське посольство за допомогою. Але консул зустрітися з ним так і не зміг. Раніше Президент Віктор Янукович доручив МЗС та іншим органам вжити необхідних заходів, але фактично нічого зроблено так і не було, пише "Кореспондент".  Анхар Кочнєва була викрадена дорогою з Тартуса до Дамаска десятого жовтня. Через місяць після цього у мережі виклали відеозвернення нашої співвітчизниці, в якому вона просить посольства України і Росії, а також уряд Сирії, виконати вимоги викрадачів. Ті бажають у обмін на життя жінки 50 мільйонів доларів. А ось наше Міністерство внутрішніх справ вимагає владу Сирії втрутитися у ситуацію.

ООН: количество беженцев из Сирии достигло 500 тысяч человек

Олександр Дикусаров, речник МЗС : " Україна вимагає негайно звільнити Анхар Кочнєву та докладатиме рішучих зусиль для міжнародного засудження цього прояву насильства проти цивільної особи з відповідною кваліфікацією угрупування що утримує українку та притягнення винних осіб до відповідальності".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: похищение сирия журналист
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 13287
Loading...