Вироби з текстилю можна не тільки використовувати у побуті, вони можуть існувати як окремий мистецький витвір. Це доводять своїми роботами львівські художники.

У своєрідному акваріумі не просто виріб з тканини, а, виявляється справжня "текстильна істота". Це один з експонатів виставки.

Дивіться також: Крим та Карпати показав на виставці Анатолій Криволап

Василина Буряник, художниця з текстилю : " Перед цією роботою я виставляю фрагмент цієї істоти як знищену рано чи пізно, якщо наші дії не будуть обдумуватись, і надалі будуть протистояти природі, то ми зможемо спостерігати живі організми суто як експоновані в виставкових залах".

А це символ незалежної жінки. Свою роботу, яка складається з полотна та крісла, представила  молода львівська художниця Іванна.

Іванна Мамчук, художниця з текстилю : " Будь - яка - незалежна, бізнес - леді, людина, яка подорожує, яка може відмовитись від багатьох речей, інстинкти всередині - жіночі - вони лишаються і нікуди не зникають. Рано чи пізно – проявляються".

Це цікаво : Картину вартістю в 4 мільйони повернули власниці через 42 роки

Іванна закохалася у вінтажні речі, тому й робота виконана в такому стилі. Стілець у формі розкритої валізи - образ давніх часів. Сідати на нього можна, але не бажано - річ, все ж таки - мистецька. Про ціну, за яку вона могла б продати своє дітище, Іванна говорить неохоче, як і більшість митців. Тільки витрати на сам виріб становили півтори тисячі гривень, тому й купите його принаймні не дешевше. Куратор заходу розповідає, ідея виставки - показати, що текстильні вироби можуть існувати як окремий витвір мистецтва.

Таміла Печенюк, куратор виставки, професор: " Наших відомих вже художників з текстилю Київ трошки знає, молодих - Київ ще не знає. Вона цікава тим, що вона відображає всі напрями професійного художнього текстилю України".

Роботи, матриці, нетбуки - в столиці презентували освітні інновації

На виставці представлено близько п’ятдесяти робіт. У ній взяли участь  23 львівські художники, переважна більшість з яких  молоді автори. Експозицію можна відвідати до одинадцятого листопада.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: текстиль художники искуство виставка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2321
Загрузка...
Загрузка...