Вироки засудженим у Лівії українцям повинні переглянути індивідуально для кожного. І як мінімум деяким із них покарання пом'Якшити . Про це заявили в МЗС України. Там запевнили, що працюють над прискоренням розгляду  апеляції. Водночас, в Міністерстві спростували повідомлення деяких ЗМІ про погіршення умов утримання ув’язнених співвітчизників. Кажуть наші дипломати відвідують їх часто і ніяких змін не помічають.  Нагадаємо, торік у серпні 19-ьох українців  заарештували, а згодом засудили до 10-и років за ремонт військової техніки, яку нібито використовував режим Каддафі для "знищення лівійського народу".  На такий вирок, винесений нашим громадянам Київ подав апеляцію.

Читайте також : Евросоюз одобрил формирование временного правительства Ливии

Олег Волошин, директор департаменту інформаційної політики МЗС : " Працюємо над тим, щоб пришвидшити розгляд апеляції, яка ще влітку була подана і досі не розглядається лівійською стороною. Сподіваємось, що нещодавно завершений процес оновлення виконавчої влади дозволить зрушити з мертвої точки цю ситуацію".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: суд украинцы ливия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 778