Вирушаєте на гірськолижний курорт - подбайте про належну страховку.  Якщо такий вид відпочинку не прописаний у полісі,   компанія має право відмовити у відшкодуванні  медобслуговування. Катання на лижах страховики вважають ризикованим  ніж, наприклад, пляжний відпочинок або екскурсійний туризм. Відповідно  і поліс коштуватиме дорожче.  Якщо звичайна страховка для Європи обходиться в середньому трохи більше  ніж 50 гривень на тиждень.  То для любителів гірського катання - ця сума зростає майже втричі. Керівник страхової компанії Мирослав Бойнич рекомендує купувати поліс і для відпочинку в Карпатах. Медична допомога - дорога. Лише  транспортування з Буковелі до лікарні обійдеться туристу у 1200 гривень.  

Корисно знати : Плюсы и минусы медицинского страхования

Мирослав Бойчин, голова правління страхової компанії : " Можете собі уявити. Один вертоліт  в Австрії для страхової компанії обходиться в 10 тисяч євро.  А у нас в сезон, ми в минулому, у нас було 15 вертольотів, які ми задіяли для того, щоб   піднімати наших туристів, які упали в ущелини або з важкими травмами під час катання на лижах".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: туризм страховка катание на лыжах
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2098