І хобі,  і джерело доходу? Вкладати гроші  у старовинні речі  - вигідно. Це відомо здавна. Однак швидко розбагатіти на них - не вдасться. Заробіток на антикваріаті - справа так само повільна, як і час, який пережили речі. Найшвидше додають у ціні твори живопису. Краще робити ставку на класику. Радять аукціоністи. 

А ось на  меблях, предметах декоративного мистецтва, книгах і  скульптурах, швидше за все, зароблять уже ваші діти.

Корисно знати : Стародруки тепер можна читати в інтернеті

Олександр Пархоменко, арт-директор галереї : " Так или иначе это предметы искусства, так или иначе это антиквариат. Антиквариат во все времена был достаточно прибыльным занятием.  Это тот случай: чем старше, тем дороже  и не нивелируется никогда стоимость антикварной вещи"

За рік вартість речей може зрости на 20 відсотків. Цінності додає унікальна історія предмета, як-от:  підпис, клеймо, відсутність реставрації чи належність у минулому відомій особі.

Дивіться також : Стародавні монети як інвестиції у майбутнє

Ірина Кононенко, журналіст  : Один з найцікавіших експонатів салону ось цей механічний рояль - піаноло. Сюди кидаєш монетку, тут вибираєш мелодію, вальс, фокстрот, мазурка. на будь-який самк. Раніше цей рояль стояв у французькому борделі, а потім в найкращому київському ресторані" 

 Цінність музичного інструмента в тому, що він - у єдиному екземплярі.

Сергій Табалов, власник антикварного салону : " Например, вот есть Брокгауз, который выглядит подобным образом 86 томов. А есть тома, которые запечатаны в издательских упаковках, которые отправляли по почте. В то время, как это стоит в среднем от 10 до 15 тысяч. То каждая книга в издательской упаковке стоит примерно 1,5 - 2 тысячи долларов".

На ювелірні вироби цього року переробили 35-40 тонн коштовного металу

Антиквари радять: щоб не витрачати гроші даремно - краще звернутися до спеціалістів. Вони зможуть відрізнити справді цінну річ від просто гарної прикраси.  А найкраще - витратити кілька років і до всього дійти самому. Це якраз той випадок - коли час  - Ваш союзник.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена вклад искуство раритет
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3223
Загрузка...
Загрузка...