Вогнеборці на порозі. Рятувальники розпочали рейди. Перевіряють квартири на дотримання правил пожежної безпеки. Кажуть, найбільше займань стається з вини мешканців. Вони захаращують підвали і горища та встановлюють саморобні обігрівачі. У квартирі киянки Людмили за рік сталося чотири пожежі. Жінка часто зазирає до чарки, нарікають сусіди. У квартирі і на балконі розвела справжній безлад. На зауваження працівників ЖЕКу не реагує.

Дивіться також відео : ДАІшники влаштували рейд водіям маршруток

Людмила,  киянка : " Как все обычнее люди выпиваю, вы не пьёте наверное, да? Не было у нас тут никогда пожара. - А що це у вас тут на стіні? - Это не обгорело, это грязь, боже мой".

Після інструктажу і тривалих умовлянь жінка обіцяє виправитися.

Людмила , киянка : " Все это уберется? - Ви нашу бесіду зрозуміли і будете дотримуватися. - Дотримаємось - Правил пожежної безпеки – добре".

МНС пішло по ресторанах: Після пожежі в Аурі - позапланові перевірки

Комунальники - виправдовуються, можуть прибирати лише у під’їздах та коридорах.

Лідія Шуляк,  майстер технічної дільниці ЖЕКу : " Квартира приватизована, ми ніякого не маємо права вигнати їх. Ми  ознайомлюємо, розказуємо, але ж у квартиру вони не пускають нас".

Анна Максимівна,  киянка : " Ніхто не ходить, нічого не розповідає, ми самі інструктуємо себе".

Дивіться також : Балога попрощався з МНС і пішов до парламенту

Інспектори розводять руками - навіть штраф виписати не можуть. За порушення протипожежних правил закон дозволяє карати лише підприємців і Жеківців. Про перевірку треба попередити щонайменше за десять днів. Цього часу достатньо, щоб навести лад у проблемних будинках. Та й штрафи невеликі - від тридцяти чотирьох до ста тридцяти шести гривень, кажуть МНС-ники і додають - щодоби по всій Україні спалахує до півтори сотні пожеж.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: пожар квартира мнс рейд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 658