Або віра, або Європа. Вчора під стінами адміністрації Президента мітингували віряни. Проти біопаспортів. На їх впровадженні наполягав ЄС. І без цих документів у майбутньому  поїхати до Старого Світу не вдасться. Протестувальники вимагають: нехай для закордонних подорожей будуть електронні паспорти. А внутрішні документи залишать паперовими.

Читайте: Лутковская просит Януковича запретить биометрические паспорта

Без зайвого галасу, але з чіткими аргументами. Не підписувати закон про біометричні паспорти сьогодні вимагали віряни. Людей лякає безправ`я, корупція і божий гнів.

Учасники акції - проти тотального контролю. Вимагають Президента дослухатися. Але Віктор Янукович почути протестувальників не міг. Поїхав у відрядження - до Луганська.

Дивіться сюжет: Біопаспорти мають низку недоліків

Олег Щербанюк, активіст: "Жизнь человека буде зависеть от этого документа.  У Вас есть документ, вы совершаете юридические действия, у Вас его нет, вы его потеряли, либо его заблокировали,  и вы не можете совершить ни единого юридического действия. То есть на этом все права уже заканчиваются".

Корисно знати:Биометрический паспорт будет стоить не более 450 грн, - автор закона

У вірян до глави держави - додаткові аргументи.

"Нас заганяють в електронний концлегєрь".

А ще учасники акції рахують доходи від виробництва таких документів.

Це цыкаво: Чи обмінювати паспорти на біометричні?

Ігор Друсь, активіст: "Весь этот вопрос лоббируется заинтересованными силами.  Сумма, которую они собираются освоить превышает миллиард евро. Это сумма огромная, она нанесет ущерб гражданам Украины, а так же и бюджету".

 Читайте: За новые паспорта придется платить каждые 10 лет

Закон про біопаспорти Рада ухвалила 2 жовтня. Тепер справа за Президентом. Якщо документ підпише, уперше такі паспорти видаватимуть безкоштовно новонародженим. Далі треба буде витратитися. Кожні 10 років платити по 120 гривень за новий електронний документ.  Він матиме чіп із інформацією про людину.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: политика биопаспорт вера
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2246