Євро поступово зміцнів по відношенню до долара. Таку тенденцію показали сьогоднішні торги в Японії. Інвестори очікують, що на саміті країн ЄС будуть знайдені ефективні способи боротьби з борговою кризою.  Дводенна зустріч політичних лідерів  почалася у четвер. На конференції обговорюють  поглиблення співробітництва між країнами Старого світу, і зокрема створення бюджетного і банківського союзу. На сьогодні заплановані переговори щодо реалізації пакету економічного зростання і зайнятості в рамках ЄС.

Читайте також: Доллар продолжил рост на межбанке

Західні аналітики кажуть, що за останній тиждень європейська валюта зміцніла завдяки зниженню ризику розвалу Єврозони і очікуванням, що Іспанія отримає фінансову допомогу. Хоча, відзначають експерти,  в довгостроковій перспективі, грошова одиниця ЄС найімовірніше подешевшає. Динаміка економіки практично відсутня в більшості країн валютного блоку і зростання не очікують найближчим часом. В Україні курс євро за останні два тижні також збільшився. Додавши в ціні близько двадцяти копійок.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта межбанк торг
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1253