Європа знову захлинається протестами. Одразу чотири країни  потерпають від страйків. Люди вийшли на вулиці із вимогою до урядів припинити запроваджувати програми економії. Європа страйкує. Одразу в кількох державах ЄС  сьогодні розпочалися виступи проти заходів бюджетної економії. Найбільш масштабні акції непокори - в Іспанії та Португалії. У рамках "Європейського дня дій і солідарності" у цих країнах  на роботу не вийшли транспортники, вчителі, лікарі та працівники інших державних організацій. Також мітинги організували у Греції та Італії. В інших країнах Євросоюзу провели демонстрації та невеличкі марші. Найбільше своїми страйками пишаються іспанці. Акції протесту там уже назвали "переломним моментом в історії країни".

Дивіться також : В ЄС - загальноєвропейський страйк

Педро Барозо, учасник акції протесту : " Усе більше й більше людей сьогодні підтримують акції протестів . Це свідчить про те, що вони нарешті почали розуміти, що саме коїться".

Завзятість іспанців та португальців призвела до повного транспортного колапсу в цих державах. Наземний транспорт не працює, аеропорти функціонують зі значними проблемами. З ранку в Іспанії скасували майже тисячу  авіарейсів. Греки та італійці позакривали крамниці на кілька годин, тимчасово припинили роботу підприємства, на знак солідарності з іспанцями та португальцями.

У Лісабоні на вулиці вийшли поліцейські

Маріос Сарбу, учасник акції протесту :  "Скорочення фінансування системи охорони здоров’я та освіти –  нонсенс. Це просто неприпустимо. Уряд не має права відбирати у людей ці блага".

Реакція урядів виявилася передбачуваною. Влада жодної з держав до людей не дослухалася. Посадовці заявили, що втілюватимуть плани економії  і надалі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: протест страйк ес. еврозона
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 973