Європейський газ значно дешевший, ніж російський. Його з початку листопада перекачують у реверсному режимі. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко. Втім, чиновник не уточнив, про які саме обсяги постачання йдеться . Лише додав, що наступного року природного ресурсу Україна отримуватиме більше, відповідно до нових контрактів. Раніше прем’єр Микола Азаров повідомив, що вітчизняна ГТС може у реверсному режимі щорічно приймати до 5-ти мільярдів кубометрів газу. За його словами, за перші 4 дні прокачування через Польщу надійшло понад три мільйони кубів блакитного палива.

Читайте також : Газпром вынужден идти на снижения цен на газ для ЕС

Юрій Бойко, міністр енергетики та вугільної промисловості : " Ми закуповуємо газ по цінах на експорті, плюс транзит і завтра ця ціна може бути змінена, але у всякому разі вона буде дешевша ніж та що ми отримуємо по контракту з російським Газпромом. Суттєво дешевша".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: импорт россия европа газ україни
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 558