Євросоюз дав Греції ще один шанс. Єврогрупа та МВФ домовилися про внесення коректив до програми допомоги цій країні. Головна мета оновленого плану – скоротити державний борг Афін. Тягар планують зменшити за рахунок низки заходів, зокрема, зниження процентних виплат за позиками, викупу частини боргів країни з ринків та повернення частки прибутків за її фінансовими паперами. Окрім того, Греція отримає черговий фінансовий транш у понад сорок три мільярди євро до 2020-го року.

Читайте також : ЕС выделит Греции более 50 млрд евро

Жан-Клод Юнкер, голова єврогрупи :  "Я із задоволенням можу констатувати, що ми нарешті досягли домовленостей щодо плану подальшої підтримки Еллади. Хочу зауважити,  зараз мова навіть не про гроші. Головне в цій ситуації  - взаємна довіра та підтримка. Тільки ці дві речі можуть забезпечити народу Греції краще майбутнє. Хоч ухвалити угоду було вкрай складно, дотримуватися її буде ще важче. Тому дуже важливо, аби всі її учасники стовідсотково виконували всі свої зобов’язання".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мвф. греция. помощь
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 898