Ретро та екзотика. І все - в єдиному екземплярі. Ці залізні коні колись зійшли з конвеєрів у різних країнах світу. Нині це хенд-мейд. Ця зірка радянського автопрому чи не єдина зібрана за оригінальною моделлю.

Станіслав Пасічник, реставрнує авто: «Я сам собирал. Купил этот автомобиль в плачевном состоянии. Он врос в землю. Жалко стало. Вобщем, купил. Я искал этот автомобиль»

Тепер Станіслав змітає з "Волги" пилинки. І не продасть її ні за які гроші.  А цей заокеанський продукт автопрому коштує 35 тисяч доларів. Таких екземплярів у світі лишилося не більше ніж десять. З цієї моделі почалася епоха "Порше". Лесик привіз свій спорткар зі Сполучених штатів.

Лесик Міськів, власник раритетного спорткару: «Вирішив собі ще у 19 років, що буду жити в Україні. І ось я приїхав, собі машинку привіз і надіюся, що мені сподобається тут жити»

Цей "Опель", який колись іржавів на звалищі - теж продається. Анатолій знайшов його і відреставрував. А тепер на ньому заробляє - катає молодят і кінозірок. 

Анатолій Захарченко, автолюбитель: «Цей автомобіль плід роботи цілого творчого колективу. Сам би я нічого не зробив. В мене є друзі за допомогою яких я зміг цю машину зібрати.»

Ледь не кожен експонат, пов’язаний із відомим ім'ям. Від акторів до політиків. Поряд з "бентлі", який так любить чинний столичний голова Леонід Черновецький, мерседес колишнього генсека Леоніда Брежнєва.  

Інна Мазуркевич , журналіст: "А це легендарний Каделак флітвуд 1959 року випуску. На конвеєр пустили лише десять тисяч екземплярів. До речі на цій красуні їздив сам Елвіс Преслі»

Вони не лише для колекції, ретро-автомобілі ще й вдала інвестиція. В Україні поки що ця галузь розвивається повільно і досить хаотично. Втім вартість "залізних коней" з історією щороку зростає на 20-30 відсотків. Тільки минулого року українці вклали у ринок унікальних авто близько 100-а мільйонів доларів. Інна Мазуркевич, Алі Карімов телеканал Юбіар.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 745