На Донеччині скандал. Горлівських вчителів хочуть позбавити доплат за вислугу років, класне керівництво. Та навіть відібрати премії. Усе через минулорічні борги управління освіти перед компанією, яка надає продукти харчування. Вони перевищили 5 мільйонів гривень.

Азаров возмущен задержкой госпомощи для детей

З першого лютого дітей у Горлівських школах та дитсадках не годуватимуть. Бо  управління освіти заборгувало профільним підприємствам 5 з половиною мільйони гривень. Грошей у бюджеті немає. Тож чиновники вирішили  оплатити шкільні обіди за рахунок зарплат учителів.

Микола Кружилів, голова управління освіти Горлівської міськради : " В январе месяце снять Эту сумму с заработной платы педагогических, всех работников не только педагогических и направить ее на погашение кредиторской задолженности  2012 года".

Детям до 14 лет запретят покупать лекарства

Фахівці підрахували: аби погасити борг кожному вчителеві доведеться подарувати чиновникам по тисячі гривень.   Педагоги обурені.  Про можливі відрахування їх ніхто не повідомив.

Лариса Кочина, директор школи м. Горлівка : " Эту информацию до сведения  директоров еще не доводили. На последнем собрании нам говорили, что в городе проблема, что нет денег на оплату комбинату школьного питания за поставку продукции, но о том, что будет перенос денег из фонда зарплате на оплату денег за питание  - речи не шло".

В США 15-летний подросток убил пятерых человек

Утім, чиновники налаштовані рішуче. У Горлівській міськраді кажуть: питання про відміну доплат вчителям обговорять уже на найближчій сесії.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: долг дети донецк школа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1401
Загрузка...
Загрузка...