В Україні стане менше ревізорів санепідемстанцій. Уже з першого січня без роботи залишаться 20 тисяч спеціалістів. Їх звільнять, бо у державній службі зараз реорганізація. Вона більше не буде підпорядкована Міністерству охорони здоров'я. І стане самостійним органом. Під скорочення потраплять переважно люди пенсійного віку. На їх звільнення з бюджету витратять близько двадцяти мільйонів гривень. Працюватимуть – тридцять тисяч співробітників. Обов’язків у них стане менше. Після реформи, СЕС буде рідше приходити з інспекціями до бізнесменів. Санітарно-епідеміологічні станції ліквідують і створять нові.

ВІДЕО: Як у лікарні ковбасою торгували

Олександр Кравчук, перший заступник голови Держсанепідслужби: "Ми створюємо зараз міжрайонні об'єднання. І за рахунок цього структурних підрозділів стане менше. Це дозволить скоротити допоміжний апарат. Але, функції СЕС в кожному районі вони залишаться. І якісь структури, але вони не будуть вже окремими юридичними особами".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: работа сокращение сэс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1342