У християн почався Різдвяний піст. На словах його дотримуються не так багато українців. Але виявляється, на базарах вже його відчувають. Продажі м'яса падають, а ось дозволені продукти купують набагато швидше.

"Я не пощусь и не соблюдаю и нарушаю.  Я можно сказать мало верующая, сомневающаяся как бы, я ж комсомолка".

" Робота не дозволяє, зранку до вечора зранку до вечора на будівництві працювати - то не сильно попостишся".

" Жена у меня такая верующая, ну она старается у меня, в пост готовит такое, ну а я ем уже то, что жена приготовила, так что тут такое дело".

Корисно знати : Украинцы на Новый год съедают 40-дневную норму мяса

На словах не постять, але на базарах більшає покупців саме поруч із тими ятками, де продають дозволені харчі. Щоправда, зменшення розцінок на овочі очікувати не варто. Ціни й так на самому дні, кажуть аналітики. Через багатий врожай.

Тетяна Гетьман, аналітик аграрного ринку : " Избыток предложения и такое периодическое сенное повышение потребления на самом деле на ценах не отразится во первых у населения еще много своих запасов и кроме того фермеры сейчас активно избавляются от некачественной продукции про сбросовым ценам".

Чем полезно еженедельное голодание

А ось м'яса та продуктів з нього купують у піст менше.

Валентина, продавчиня м'ясного відділу : " Дійсно люди постять, я вам скажу, що виручка падає, а це десь приблизно на відсотків 25".

До речі, у найближчі дні такі харчі можуть навіть подешевшати. Виробники реагують на зниження попиту.

Читайте також : Сколько продуктов украинцы выбросят после праздников

Валентина, продавчиня м'ясного відділу : " Фабрика, хазяїн знижує ціни. - На піст? - Звісно, вони ж дивляться як йде продукція так і відповідно продукції дивляться. - А не знаєте на скільки знижують? – Ні".

Але з наближенням Нового Року ціни обов'язково відіб’ють своє. Піст-постом, а за святковим багатим столом зустріти 2013-й захочуть мало не усі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена мясо продукты питания пост христиане
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1300