Сектор Гази вже залишили 70 українців. Частина з них повернулася до України, частина виїхала до сусідніх держав.  Знайти прихисток у Єгипті виявили бажання ще 200 наших жінок. Охочих покинути осередок воєнного конфлікту стає все більше, повідомляє вітчизняне МЗС. Допомагають виїхати українцям наші посольства у Єгипті та Ізраїлі, а також представництва у Палестині. Поки що процес евакуації призупинили. Через постійні обстріли контрольно-пропускного  пункту "Рафах", через який тікають наші співвітчизники.  Нагадаємо, 14 листопада Ізраїль розпочав воєнну операцію проти ХАМАСА. Унаслідок перестрілок уже загинули понад 140 осіб. За даними МЗС, українців на території Сектора Гази близько тисячі.

Дивіться також : Ізраїль знову атакував Сектор Гази. Є жертви

Мохаммед Аль-Асад, посол Палестини в Україні : " 70 из них вчера выехали оттуда. мы следили, у нас есть связь с ними. один парень был ранен, но слава богу не очень серьезно,  остальные остались со своими мужьями и дети в Секторе Газа".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украинцы палестина сектор газа
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1411