В Україні з’явився перший пам’ятник тролейбусу. Не випадково його встановили саме у  Криму. Адже там - найдовша електролінія у світі  - 86 кілометрів. Яка потрапила навіть до Книги рекордів Гіннеса.

Колись він перевозив пасажирів із Сімферополя через Алушту до Ялти. Тепер – тролейбус, якому вже 40 років – пам’ятник. Зупинився у найвищій точці свого маршруту. На Ангарському перевалі. Це перший тролейбус чехословацького виробництва, який курсував на півострові. Проїхав він понад 2 мільйони кілометрів. Доставив понад 20 мільйонів пасажирів.

Дивіться також: Візит Президента створив транспортний колапс у Криму

Георгій Славний, ветеран підприємства "Кримтролейбус": " Первыми пассажирами были лучшие строители троллейбусной  трассы".

До речі,  працювали такі тролейбуси в радянські часи у три зміни. Інтервал руху був 2 хвилини. Це у розпал туристичного сезону.

Це цікаво : У столиці презентували новий транспорт

Валерій Заїкін, генеральний директор "Київтролейбуса" : " При сроке службы 10 лет этот троллей бус отслужил сорок лет. Были,  конечно и ремонты и модернизация, что позволило ему служить. Сейчас он на заслуженном отдыхе и будет радовать наш глаз своим видом".

Зараз  тролейбус уже не такий популярний. Утім, залишається най економнішим  видом транспорту. Із Сімферополя до Ялти можна доїхати за 18 гривень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: архитектура крим тролейбус
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 689