Усі бари та ресторани - без тютюнового диму. Із вечора суботи в Україні набула чинності повна заборона куріння. У тому числі кальянів та електронних цигарок. У більшості закладів Києва зі столів уже зникли попільнички.

Від суботи курці, що відвідують розважальні заклади, - мерзнуть на вулиці. В  Україні діє повна заборона на куріння у приміщеннях барів, пабів, клубів і ресторанів. Новація приживається повільно. Власники закладів кажуть - відтоку клієнтів поки що не помітили.

Читайте також : Курилки в Раде не закрыли

Тетяна Христенко : " На даний момент все досить завуальовано, тому краще не робити нічого, і забороняти курити гостям скрізь, ніж отримувати проблеми потім від міліції".

Перевіряти громадські місця, а також збирати штрафи, буде Державна інспекція з прав захисту споживачів. За попільничку   штрафуватимуть не тільки сам ресторан, а і його відвідувачів. Заклад заплатить до десяти тисяч гривень, сам курець - до 170-ста сімдесяти. Однак на місці, в залі ніхто штрафувати не буде.

Андрій Скіпальській, голова громадської організації : " Штрафи ніхто не чіпав, не збільшились, рішення про штрафи приймає керівник інспекції в тому чи іншому місці, а не інспектор. Інспектор тільки складає протокол. А керівник інспекції має антикорупційний контроль".

Закон о запрете курения будет выполняться и оздоровит нацию

Окрім місць для розваг, не можна буде курити в приміщеннях державних установах, на стадіонах, у лікарнях і на дитячих майданчиках. Законодавці наївно розраховують, що стануть чистими від диму і під’їзди будинків.

Ольга Подимай, журналіст : " У під’їздах будинків та ліфтах за новими правилами курити не можна. Порушників пропонують гнати геть самим мешканцям. А от з підземних переходів та зупинок курців має виганяти міліція. І в під’їзді, і на зупинці можна надимити щонайменше на 50 гривень".

Вступил в силу закон о запрете курения в ресторанах и барах

 Максимальний штраф - 170 гривень, за повторне порушення він зросте вдвічі.  Не відчують нововведень на собі працівники офісів та інших приватних організацій. Їм дозволили обладнати спеціальні місця для куріння. Також курилки залишаються у готелях, гуртожитках, в аеропортах і на вокзалах. До речі, депутати-авторИ закону божаться прибрати курилку і з Верховної Ради. І примусити народних обранців відчути заборону куріння на собі.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: штраф ресторан курение заборона
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1598