Роботодавців, які неофіційно наймають персонал,  каратимуть жорсткіше. Бо в  Україні  аж 4 мільйони 700 тисяч осіб працюють нелегально. Тобто, третина зарплат перебуває у тіні. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко.

Читайте також: Как выплачивают зарплату украинцам 

За  словами урядовця, такі  робітники не можуть претендувати  на допомогу всіх чотирьох соціальних фондів. Так само це поглиблює дефіцит Пенсійного фонду, який вже сягнув  8-ми мільярдів гривень. Бізнес неодноразово нарікав на високу ставку єдиного соцвнеску. Який становить від  34-х до 47 відсотків від фонду заробітної плати.  

Сергій Тігіпко, віце-прем'єр-міністр України: "Необходимо усиление ответственности руководителей предприятий  за нелегальное рабочее место. Я считаю, что за эти действия  должен отвечать не только персонально руководитель, но и организация должна ответственность за  такие действия".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: зарплата работа рынок труда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1343