За українськими в’язнями слідкуватимуть з космосу. Їх відпускатимуть під домашній арешт - така норма є у  новому  кримінальному процесуальному кодексі. В'язнів відпускатимуть під домашній арешт - таку норму передбачає новий кримінально-процесуальний кодекс. Зараз МВС закуповує спеціальні GPS браслети для контролю засуджених, що відбуватимуть покарання поза межами виправних закладів. Таке правило стосуватиметься майже 15-ти тисяч арештантів, а також тих, хто проходить досудове розслідування.

Дивіться також : Лазаренку дозволять відсиджуватися вдома

За два тижні роботи до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли майже сто тисяч кримінальних проваджень. Доступ до нього матимуть лише працівники СБУ, прокуратури, міліції, Податкової та Митної служб.  Для цього треба отримати спеціальний електронний ключ. Згідно із новим КПК, правоохоронці мусять приймати навіть ті заяви, що не містять ознак кримінального злочину. А натомість громадянин має отримати листа, що його прохання внесли до реєстру, бо сам він цього перевірити не зможе.

20 листопада починає діяти новий КПК

Микола Гошовський, заступник начальника ГУ генпрокуратури України : " Тут внесені дані і про фабулу злочину, обставини вчинення злочину. Повідомлення про підозру, воно вноситься. Тут є данні щодо особи яка вчинила злочин і яка підозрюється. Дані щодо руху кримінального провадження. І зрозуміло, що це данні, що становлять по закону таємницю слідства".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: заключенные арешт криминальный кодекс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1174