Упевнені, що не забули пароля, але  зайти до свого акаунта не можете? Вашу сторінку зламали. Тепер чекайте дзвінків від друзів із претензіями - що це таке ви їм пишете.

Злом акаунтів у соціальних мережах незаконний. Покарання за несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж  -  аж до позбавленням волі до 3 років.  Однак це зовсім не лякає хакерів. Вони навіть детальні інструкції  зі злому викладають.

Олексій Чирков, програміст : " Всем привет сейчас я покажу вам программу для взлома контакта , ну не всего контакта а определённо для определённого аканта".

Цей хлопець намагається показати, який він крутий.  А комусь просто  цікаво почитати приватну переписку знайомих. Однак найчастіше скриньки ламають задля спаму. Тут хакери елементарно заробляють.

Хакери випустили програму для зламування всіх пристроїв на IOS6

Олексій Чирков, програміст : " Хозяева крупных богнетов , сетей которые рассылают спам они достаточно богатые потому что за такой заказ как рассылка спама либо атака на кон.сети могут платиться большие деньги от 50 до 50 тысяч долларов в зависимости от того что нужно делать".

Якщо хакери зачепили інтереси держави – їх будуть шукати. І для спецслужб це не надзавдання.  А ось за злом приватних акаунтів ніхто і братися не стане.

Ігор Годецький, юрист : " Можно это отследить, но поймите правильно, гражданин  которого выставили на посмешище или которого опозорили очень тяжело, и реально не сможет доказать, тем более финансирование милиции практически отсутствует и специалисты практически отсутствуют".

Тож  звернетеся до правоохоронців марно. Кажуть юристи. І радять не викладати у відкритий доступ важливої інформації. А ще - добре вивчіть правила мережевої безпеки. Уляна, наприклад, над цим ніколи  не замислювалася. Хоч у друзів не раз ламали сторінки.

Хакеры атаковали Федрезерв США, заполучив личные данные банкиров

Уляна, киянка : " Пароль у меня достаточно простой и на почте и в других социальных сетях, единственное что у меня там осталось достаточно много фотографий и я бы не хотела что бы их использовали".

Більшість зломів стається через необережність чи радше безпечність користувачів.  Перша помилка - однаковий пароль на різних серверах. Друга - він простий. Але навіть обираючи  складний  для соціальних мереж - не слід забувати про пошту, через яку ви авторизувалися. Її зламати легше, ніж саму сторінку.  А потрапивши туди, зловмисник просто запрошує повторний пароль. Тому для реєстрації використовуйте окремий емейл.

Олексій Чирков, програміст : " Стоит настроить двухфакторную авторизацию, что это значит, когда вводят пароль в почту то вам приходит смс на телефон с ещё одни паролем и потребуют ввести так же его таким образом не имея вашего телефона  никто не сможет сломать ваш почтовый ящик".

Ніколи не переходьте за посиланнями, де вимагають від вас авторизації, тобто логін і пароль. Хай там хоч кулаками махають, що адміністрація видалить ваш обліковий запис. Чи секрет створення світу пообіцяють відкрити. Однак і це не ще не все. На комп’ютер можна встановити програму, яка відслідковує натискання клавіш. Так звані кілогерци відсилають дані про усі дії замовнику через інтернет.

Хакеры похитили данные 250 тысяч пользователей Twitter

Ілона Ковч, журналіст : " Перевіряємо чи не встановленні на комп’ютері програми-шпигуни. Відкриваємо диспетчер задач. Далі вкладка процеси. І дивимось  чи немає процесів які працюють під іншим іменем. Тут немає. Зараз за цим комп’ютером ніхто не слідкує".

Але так можна знайти  хіба найпримітивніших шпигунів. А вже розробили навіть такі, що одразу вмонтовують у процесори. Та це вже питання більш складних технологій. Які розраховані на серйозніші цілі, ніж спам.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: хакеры интернет страница
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3868
Загрузка...
Загрузка...