А у заможних росіян щодня свято. В одному з елітних селищ біля Москви вже відкрили різдвяний базар. Продають там не просто ялинки та іграшки. В асортименті прикраси ручної роботи данського дизайнера Хеллє Брінка.  У Росії вже готуються до святкування Нового Року та Різдва. Роблять це із розмахом та шиком. В елітному підмосковному селищі "Барвіха" відкрили базар ялинкових прикрас. Тут продають не прості кулі, а справжні витвори мистецтва, відомого дизайнера з Данії – Хеллє Брінка.

Дивіться фоторепортаж : Магия Нового Года. Невероятные идеи для декора твоей сказки!

Хеллє Брінка, дизайнер : " Росія для мене – нова країна. Такий собі новий ринок. Але я вже готовий відзначати з цими людьми свята. Якщо я зможу передати їм частину тієї радості, яку відчував у різдвяний вечір, завдяки своїм роботам, це означатиме, що я не марно працював".

Перлина  заходу – дизайнерська іграшка, яка цього року прикрашатиме різдвяну ялинку в Кенсінгтонському палаці. Її не продають. Але помилуватися можуть усі охочі.  Жителі Барвіхи радо прийшли на базарчик не тільки поглянути на прикраси. Багато хто придбав собі дещо.

Це цікаво : Куда и за сколько поедут украинцы встречать Новый год

Дарина Морозова, жителька Барвіхи: " Сейчас очень многие люди стали выезжать в Европу, намного чаще, чем раньше. И в принципе, что такое рождественский базар, все понимают. Мне кажется, что нам перед новым годом именно этого и не хватает, вот так походить и набраться этой атмосферы. Поскольку важен не сам праздник, а две недели перед ним подготовки. Поэтому, я думаю, что это востребовано и интересно".

Талановитий данець вирішив  зацікавити російську публіку своєю колекцією тематичних прикрас. Він показав іграшки-символи Лондона – Біг Бен, дабл-деккер та червоні телефонні будки. А також найвідоміші замки Великої Британії та Данії.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия рождество праздник
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1141