І закриття поліклініки нібито під виглядом медичної реформи. Замість дитячого закладу, житомирська влада має намір створити інститут сімейної медицини. Матері малюків - проти. Жінки неодноразово пікетували міськраду. Про закриття дитячої поліклініки у Житомирі говорять уже другий місяць. Матері з острахом чекають зими. Кажуть - ударять морози, діти почнуть хворіти, де їх лікувати, не знають. Чому вирішили ліквідувати заклад, для них - таємниця. А на обговорення медреформи жінок не запросили.

Наталя Боровська,  керівник ГО "Я-мама!" : "Ми побачили на сайті міської ради про оголошення обговорень реформ медицини, але зовсім не той захід, про який говорили ми раніше. По-перше змінили час, змінили день, і зробили все для того, щоб громадськість якнайменше дізналась, що відбудеться такий захід".

Дивіться також : У Житомирі навчальний заклад закривають через відсутність назви "ліцей" у бюджеті

В Україні вже у кількох містах розпочали перехід до інституту сімейної медицини. Тобто один медик лікуватиме і великих, і малих.

 " Я хочу прийти до доктора, де обслуговуються діти, а не я прийшла і сиділа в черзі де 20 людей, бабусі і дідусі і я з маленькою дитиною".

"Я  против того, чтоб в Житомире были семейные врачи. я хочу, чтобы все оставалось, как есть - детская поликлиника, взрослая, женская консультация".

Корисно знати : Киевляне смогут выбрать себе семейного врача онлайн

Місцеві жителі підозрюють, що в результаті медреформи їх змусять перейти на обслуговування у приватні клініки. Водночас, у міському управлінні охорони здоров'я запевнили: ніхто закривати дитячу поліклініку не збирається.

Віктор Борщівський, голова Житомирського міського управління охорони здоров’я : " З першого січня реформ не буде, з першого січня нічого не зміниться. і якщо і будуть реформи, то ці реформи будуть розпочаті лише після відповідних рішень сесій  міської ради".

Скорой помощи ввели норматив на скорость

Тим часом, житомиряни поскаржилися на медичну реформу  до Верховної Ради та профільного міністерства. Відповідей поки що не отримали.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: реформа медицина дети житомир институт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1635