Міністерство внутрішніх справ проведе облави проти валютників. Хоча про це чомусь розповіли напередодні. Дивно, на який ефект вони розраховували. А от збору з продажу валюти поки що -  не буде. Рада на  останньому засіданні вирішила не розглядати цього  законопроекту. Парламент нового скликання збереться вже 12 грудня.

Корисно знати : Депутати надумали зменшити ставку податку з продажу валюти

Але повноцінно він  почне працювати лише з наступного року. Потім оберуть спікера та сформують комітети. Саме тому, за прогнозами фінансистів, валютного податку   найближчого місяця точно не запровадять. У депутатів не дійдуть до проекту руки. Тим часом, чутки про появу такого збору вже посприяли зміцненню гривні. Чимало українців злякалися оподаткування і почали продавати долари.

З 1 січня українці платитимуть податок за великі квартири та будинки

Станіслав Аржевітін, член комітету ВР із питань фінансів : " Якщо б хтось хотів би насправді боротись із цими міняйлами, тіньовою економікою на валютному ринку, достатньо зробити один захід. Заборонити агентські угоди, на яких працюють всі можливі ЛТД, ЧП, які міняють і продають валюту в підвалах, в туалетах, де завгодно, але на превеликий жаль, це – великий бізнес, тому ніхто не дозволить цього зробити".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: валюта доллар рада податок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 831
Загрузка...
Загрузка...