Дизпаливо додасть у ціні до 40 копійок. Здорожчає і бензин. Через вибори. Не стане на заваді цьому навіть зниження попиту на пальне, яке сягнуло рекордних семи відсотків. Прогнозують експерти. Втручання політики не компенсує навіть зменшення світової вартості нафти.

Рейтинг: Власники яких автомобілів найбільші хами на дорозі

Рейтинг: Власники яких автомобілів найбільші хами на дорозі

Валерій Боровик, експерт ринку: "Тенденції не було по підвищенню, тому що треба було задобрити споживача, не підняттям хоча б цін. і тому владні, і біля владні компанії зберігали таку тенденцію.  після виборів уже якось потрібно відбивати ці речі".

Див. також: Українські водії переходять на дизельне паливо

Щоправда, чорне золото у світі дешевшає. У Сполучених Штатах днями ціна на нафту знизилася на долар - до ста семи з половиною за барель. Але український ринок цього не відчує, якщо запровадять мито на імпортне пальне. Раніше в уряді навіть називали дату - з 1 грудня.

Читайте: Миллион без сдачи: как зарабатывают на нелегальных таксистах

Олександр Тодійчук, експерт з палива та енергетики: "Все таки буде впроваджене рішення про  збільшенню акцизів, як це анонсував уряд акциз має підняти ціну. до якого рівня, ну це вже будемо бачити, як вирішить компетентна група при Кабміні".

ВІДЕО: Перша електрозаправка в Україні

Такий крок підтримає вітчизняні нафтопереробні заводи, переконують урядовці. Експерти ж заявляють - введення додаткових мит не врятує наших підприємств. На реабілітацію одного лише Лисичанського НПЗ, потрібно сотні мільярдів доларів. Його подальша доля залежить від майбутнього власника. За неофіційними даними вже назбиралося шестеро претендентів. Інші два заводи, на яких ситуація більш стабільна - Шебелинський та Кременчуцький покрити внутрішні потреби не в змозі.

Див. також: На СТО - жнива: Водії шикуються у черги, аби перевзути авто

А ось обсяг постачання бензину з-за кордону зменшився.  Із початком опалювального сезону гостру потребу у нафтопродуктах відчула Європа. Тим часом, водії, які вже зараз витрачають третину сімейного бюджету на бензин, знову замисляться: а чи не пересісти на громадський транспорт. Тетяна Наконечна, В’ячеслав Левченко, новини UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: топливо стоимость промышленность бензин дизель
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1863