Кількість загиблих від урагану "Сенді" у Сполучених Штатах зросла до 72-сімдесяти двох осіб. Барак Обама прибув до штату Нью-Джерсі. Регіон постраждав від стихії найбільше. Разом із губернатором штату президент оцінить суму завданих буревієм збитків. Тим часом Нью-Йорк повертається до життя. У місті частково відновили систему громадського транспорту. Відкрили усі мости,  вулицями курсують безкоштовні  автобуси. Роботу метрополітену обіцяють повністю відновити до кінця тижня. Мешканці повертаються до своїх домівок.

Дивіться також : Ураган "Сенді" забрав життя вже півсотні людей

Джейк Віппер, місцевий житель : " Ось бачите, що залишилося від нашого будинку? Я виріс у ньому, я провів тут усе своє життя. Лише рік тому ми зробили капітальний ремонт. Тож це справді значна втрата для нашої сім'ї".

Влада міста заборонила проведення популярного у Америці свята Геллоуін. Однак імовірно щорічний недільний марафон все таки відбудеться.

 Ураган Сенді уже називають "Франкеншторм"

У Вашингтоні повністю відновили електропостачання. А ось у штаті Меріленд понад 25 тисяч жителів досі залишаються без електроенергії. ЗМІ називають "Сенді" однією з найдорожчих катастроф в історії Сполучених Штатів. За попередніми оцінками, сума збитків від урагану - більше ніж 30 мільярдів доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша пострадавшие ураган стихия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1140