Продаж новорічних ялинок може принести вам до двадцяти тисяч гривень прибутку. Причому абсолютно законно і за умови, що організуєте бізнес самостійно. Візьмете у підмогу ще когось – прибутки можуть бути й більші.  Цьогоріч держагенція лісових ресурсів робить досить привабливу цінову пропозицію. І готова продати близько 6 мільйонів щойно зрубаних новорічних ялинок для вивезення. 

Віктор Сивець, голова державного агентства лісових ресурсів України: "Ёлку, которую мы выращивали в течении 5-6 лет и мы её продаём по 52 гривны, я считаю что это очень маленькая цена.  Мы продаём наши ёлки практически по себестоимости тех затрат, которые мы понесли.»

Знайти лісництво не проблема, електронні сторінки відкриті практично у кожного господарства. Купувати деінде не радимо. Адже, щоб унеможливити браконьєрську вирубку лісу, лісничі, кожну відвантажену ялинку зареєструють. Та одягнуть бирку зі штрих-кодом. Але треба поквапитися, щоб стати офіційним замовником лісового господарства.

Ігор Петльовий, лісничий Веприківського лісгоспу: «Перед новим роком вони звертаються в лісгосп заключають угоди з лісгоспом на реалізацію. Потім ми під конкретного клієнта який займається оптовою закупівлею і реалізацією ми вирубуємо певну кількість оформлюємо документи і вони везуть і реалізують. Це, зазвичай, приватні підприємці.»

Отже, що потрібно для організації сезонного продажу ялинок.  Стати легальним підприємцем – обійдеться вам приблизно у 1,5 тисячі гривень, якщо ви скористаєтеся допомогою посередників і укладете угоду з лісниками. Розраховуємо придбання 5 сотень ялинок, за ціною однієї – 50 гривень. За умови, що власної вантажівки не маєте, оренда (це - 250 гривень подача і по 80 гривень за кожну годину роботи). Витрати на торговельну площу такі: вартість метра у столиці на території ринку обійдеться у 50 гривень. Тож ми порахували – 2 тижні торгівлі на 5-ти квадратних метрах, коштуватимуть вам 3,5 тисячі гривень. Обов’язково враховуємо податок – 500 гривень. Це орієнтир. Сюди входять відрахування до Пенсійного фонду та Єдиний податок підприємця. Загальні витрати - близько 32 тисяч гривень. Якщо впродовж двох тижнів ви реалізуєте всі ялинки, ваш прибуток становитиме майже 20 тисяч гривень.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1393