Підприємці просять у Януковича посприяти зменшенню єдиного соціального внеску. У два рази. Із такими вимогами вони прийшли  під Адміністрацію президента. Щоправда, мітинг був не велелюдний і тривав усього з півгодини.

У руках - транспаранти і гігантський конверт. Це символ, в якому українцям дають  "чорну" зарплату. Із такими сувенірами бізнесмени прийшли до Адміністрації Президента. Головна  вимога - зменшити єдиний соціальний внесок. Нині його ставка - майже 35 % від мінімальної зарплати.  

Ірина Березнець, підприємець (м. Чернігів): «Я хочу сказати про самих маленьких, ті, які торгували у Чернігові на ринках  - вони сплачували 100 гривень. Тобто, за рік 1200.  Зараз вони сплачують 5210. Тобто, у 4,5 рази більше».

Аби там, нагорі, дослухались - бізнес навіть написав спеціальне звернення. Під ним свої автографи поставили 27 тисяч підприємців. Президент до мітингувальників так і не вийшов. Зате заслав гінця.

Сергій Мельник, співробітник Адміністрації Президента: «Ми зараз віддаємо на реєстрацію, а там будуть реєструвати і визначатись з виконавцем».

Ксенія Ляпіна, народний депутат України: «В останні півроку навіть міністерство соціальної політики визнавало, що десь так треба знизити. Теоретично. Для того, щоб почалась легалізація заробітної плати».

Раніше премєр-міністр  пообіцяв: уряд знижуватиме розмір соціального внеску. Утім не для всіх. Під акцію потраплять ті, що систематично платять білі зарплати. Водночас вони мають бути не меншими, ніж три мінімальні.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1439