Підприємці просять у Януковича посприяти зменшенню єдиного соціального внеску. У два рази. Із такими вимогами вони прийшли  під Адміністрацію президента. Щоправда, мітинг був не велелюдний і тривав усього з півгодини.

У руках - транспаранти і гігантський конверт. Це символ, в якому українцям дають  "чорну" зарплату. Із такими сувенірами бізнесмени прийшли до Адміністрації Президента. Головна  вимога - зменшити єдиний соціальний внесок. Нині його ставка - майже 35 % від мінімальної зарплати.  

Ірина Березнець, підприємець (м. Чернігів): «Я хочу сказати про самих маленьких, ті, які торгували у Чернігові на ринках  - вони сплачували 100 гривень. Тобто, за рік 1200.  Зараз вони сплачують 5210. Тобто, у 4,5 рази більше».

Аби там, нагорі, дослухались - бізнес навіть написав спеціальне звернення. Під ним свої автографи поставили 27 тисяч підприємців. Президент до мітингувальників так і не вийшов. Зате заслав гінця.

Сергій Мельник, співробітник Адміністрації Президента: «Ми зараз віддаємо на реєстрацію, а там будуть реєструвати і визначатись з виконавцем».

Ксенія Ляпіна, народний депутат України: «В останні півроку навіть міністерство соціальної політики визнавало, що десь так треба знизити. Теоретично. Для того, щоб почалась легалізація заробітної плати».

Раніше премєр-міністр  пообіцяв: уряд знижуватиме розмір соціального внеску. Утім не для всіх. Під акцію потраплять ті, що систематично платять білі зарплати. Водночас вони мають бути не меншими, ніж три мінімальні.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1445