Вони менші за 3 міліметри, утім дивують навіть справжніх поціновувачів  мистецтва.  Такі шедеври з різноманітних матеріалів навчився робити вінницький майстер. 

Котушка з нитками, яка на вушку голки поміщається. Цвях, тонший за волосинку.  Шедеври, виготовлені з міді, дерева, пластмаси та золота без мікроскопа - годі розгледіти. Робить їх вінничанин  Сергій Тетерін.  Цієї справи дідусь навчив – Михайло Маслюк. Який на мініатюрах добряче руку набив.  У 17 років Сергій у спадок отримав усі необхідні інструменти та верстати. Тоді й народився його перший витвір.

У Тайвані митець виготовив 2 міні-скульптури Санта-Клаусів

Сергій Тетерін,  майстер  : "Это просто интерес. Интерес такой творческий, который заставляет каждый день что – то искать новое. Не хочется повторятся. Вот каждый день поиск нового".

Над одним ексклюзивним екземпляром Сергій працює тиждень, а іноді й місяць. Усе від складності виробу залежить. Поки що їх у колекції митця усього 10.  Утім, у захваті від них і мистецтвознавці, і скульптори. Кажуть, спроможні створити таке диво  - одиниці.

Андрій Шикиринський, товариш майстра :  "Завжди що б він не зробив, завжди я дивуюсь як? І не тільки я, ну як так можна?".  

Дивіться також : Музей світу - французький Лувр - розширюється

Володимр Козюк, мистецтвознавець : "Це не кожен зможе, взагалі. Це кропітка робота . вона по – своєму особлива. Тому, що якби не навчались цьому, якщо немає, скажімо,  внутрішньої геніальності, то цього ніхто не зможе зробити".

Майстер мріє робити свої вироби ще меншими. Та створити у місті музей.  Там, каже, розмістив би й витвори відомого дідуся. Бо наразі вони зберігаються у фондах російських музеїв та у приватних колекціях.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: винница мастер искуство шедевры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1840
Загрузка...
Загрузка...