Ізраїль погодився на перемир'я. Тель-Авів складе зброю на дві доби для проведення переговорів із Палестиною. Щоправда, рішення поки що неофіційне. Сьогодні Ізраїль знову випустив ракети по сектору Гази. Є жертви.

Ізраїль може укласти з ХАМАСом тимчасове перемир`я. Така пропозиція пролунала на непрямих переговорах у Каїрі, який виступає посередником у конфлікті. Зокрема сторони можуть скласти зброю на період від 24 до 48 годин для проведення переговорів про повне припинення воєнний дій.  Тель-Авів також зазначив, що відклав наземну спецоперацію "Захмарний стовп" іще на два дні. Росія тим часом запропонувала ООН свій варіант резолюції з вимогою припинити кровопролиття у Секторі Гази.

Читайте також : Генсек ООН призывает Израиль прекратить огонь

Віталій Чуркін, російський посол ООН : " Наш проект складається з трьох головних пунктів. По-перше, негайне припинення насильства, по-друге, підтримка з боку міжнародних сил для залагодження конфлікту мирним шляхом. І по-третє, Ізраїль та Палестина мають відновити переговори".

Израиль пока не будет вторгаться в сектор Газа

Також Росія закликала сторони забезпечити постачання постраждалим гуманітарної допомоги від міжнародних організацій. Водночас сьогодні ізраїльські літаки знову атакували Сектор Гази, зокрема будівлю Ісламського банку. У результаті авіа нальоту кількість загиблих із палестинського боку зросла до 111 осіб. Раніше ізраїльська авіація обстріляла будівлю із іноземними ЗМІ. Ізраїль розпочав масштабну операцію проти "Хамаса" сім дні тому. Приводом стали постійні обстріли країни некерованими ракетами.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: израиль переговоры хамас
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 712