Президент Віктор Янукович до Москви сьогодні не полетить. Йому потрібні додаткові консультації експертів. Повідомили у прес-службі глави держави. Нагадаємо сторони мали обговорити питання українсько-російської співпраці в першу чергу в енергетичній і торгово-економічній сферах. Зокрема, домовитися про можливу  участь України у  Митному союзі.   Янукович і Путін мали провести перемови тет-а тет, а потім підписати низку двосторонніх документів. На скільки відклали робочий візит Президента, у прес-службі не повідомили.

Читайте також : Янукович передумал ехать к Путину

Юрій Корольчук, експерт з енергетичних питань : " Ми, знову повторюсь, обмежуємо споживання, фактично даємо зелене світло промисловості, щоб вони самі шукали необхідні обсяги газу. У зв’язку із цим тиск Росії на Україну  - аргументи зникають. Зважаючи на всі ці моменти,  на те, що справді ще не готова оцінка ГТС, в якій зацікавлені Росіяни, то скоріше за все не було предмету до розмови".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: янукович путин встреча
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1510
Загрузка...
Загрузка...