В Україні немає якісних пластикових вікон і не буде! Наші норми суттєво занижені і не відповідають європейським. Піднімати їх не вигідно в першу чергу державі. Адже і з нинішніми стандартами виробники не справляються, а ще жорсткіші їх узагалі "виб'ють" із ринку.

Вадим Глухов, представник Мінрегіонбуду:  «В результате вместо импортозамещения наладил соответствующий контроль мы европе дадим работу по производству оконных профилей и потом у меня министр спросит это твоя программа импортозамещения».

Експерти порахували, приблизно 60 % металопластикових вікон, виготовлених у нашій країні, не відповідають ані вітчизняним стандартам, ані європейським нормам. Хоча усі виробники мають сертифікати якості. 

Дивіться також:  Українців спонукатимуть встановлювати пластикові вікна й утеплювати будинки

Олег Цильвік, виконавчий директор "Укрінтерстандарт": «Сертификаты которые зачастую прилагаются к оконным конструкциям где декларировались показания превышающие требования стандарта не были подтверждены лабораторными исследованиями.  22 процента потребителей не удовлетворены качеством окон».

Подіти такі пластикові вікна теж нікуди. В Україні немає жодного заводу для їх утилізації і найближчим часом він навряд чи з'явиться.

Олександр Степаненко, виконавчий директор компанії з виробництва вікон: «Те люди, которые меняют окна возможна они эти cgокна отвозят себе на дачю или они же отдают эти окна которые поменяли компании которая ставила окна. Что с ними в дальнейшем происходит, я не знаю пока это не проблема нашего рынка».

Повернути гроші за неякісне вікно теж не легко. Самі лабораторні дослідження, які стануть доказом у справі, обійдуться у 2.5 тисячі гривень. 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 732