В Україні зростає попит на робітників. Втім, поки що досягти докризових показників не вдалося. За даними рекрутингових компаній, зростає попит на менеджерів середньої і вищої ланок. Та найбільше не вистачає спеціалістів  технічної галузі. Також, за офіційною статистикою, у всіх регіонах України помітне скорочення рівня безробіття і суттєве збільшення кількості вакансій.

Олена Грищук, керівник рекрутингового агентства: «Я говорю сейчас о руководителях среднего звена, а также уникальных ключевых специалистов. Технологи, менеджеры в IT бизнесе, финансисты, маркетинг.»

Сталим залишається попит на фахівців без яких існування компаній неможливе. Приміром на бухгалтерів та керівників IT-відділів.

Олена Грищук, керівник рекрутингового агентства: «На сегодняшний день маркетинг он больше переходит в плоскость интернет продвижении, социальные сети.»

Та попри пожвавлення, зарплата, яку пропонують працедавці, залишається невисокою. Якщо доходи затребуваних спеціалістів скоротились на третину, то працівникам, чиї послуги не популярні, виплачують наполовину менше.

Леоніда Яцунь, фахівець ринку праці: «На следующий год я не могу гарантировать такого же повышения. Оно останется на уровне этого года. Может для некоторых профессий повысится на 5%.»

Затребуваними наступного року можуть стати антикризові менеджери та анти колектори. Пожвавлять ринок праці й політичні події. У період підготовки до парламентських виборів популярними будуть агітатори, промоутери, спічрайтери, адміністратори регіональних штабів.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1368