Як зберегти свої кревні? До кризи гроші можна було вкладати у будь-що, починаючи із придбання землі та закінчуючи купівлею автомобіля. Зараз люди частіше інвестують у нове житло, яке можна здати в оренду або перепродати у найближчому майбутньому. 

Наталія Гришко, директор агентства нерухомості: «Недвижимость в любом случаи она всегда будет пользоваться спросом и всегда будет необходимость в жилье.»

Перевіримо, чи дійсно гроші краще інвестувати у нерухомість, ніж тримати на депозиті в доларах. Середня ставка за вкладами становить майже вісім відсотків річних. Якщо покласти сто тисяч доларів на депозитний рахунок на рік - фінустанова поверне Вам сто вісім тисяч. За ці ж гроші можна купити двокімнатну квартиру в одному із центральних районів столиці та здавати її, мінімум, за одну тисячу умовних одиниць. З кожним роком житло, здане в оренду, приноситиме доходів на чотири тисячі доларів більше, ніж банківський депозит. І у разі кризи, про яку останнім часом так багато говорять, не доведеться задумуватися над тим, як забрати кошти з фінустанови. Отже, така інвестиція - виправдана.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1071