До 2013 року мають запровадити єдині стандарти, за якими працюватимуть приватні та муніципальні школи Києва. Але й зараз незалежно від форм власності діють єдині освітні норми. Але в приватних закладах, як правило, застосовують передові методики. Та й матеріальна база ліпша, адже  навчання оплачують батьки. 

Віра Горюнова, начальник головного управління освіти і науки КМДА: «Батьки мають мати вибір. Якщо вони хочуть навчатися у приватних навчальних закладах і дозволяє матеріальне положення. Звичайно такий вибір у них буде. Сьогодні приватні навчальні заклади займають у нас лише десять процентів

У Європі приватні школи давно витіснили державні. Таких аж 70%. Хоча й доходи середньостатистичного європейця не порівняти з українськими. А в роки кризи наші співвітчизники стали ще менше заробляти. Як наслідок - приватні заклади зазнають збитків та змушені закриватись.

Людмила Паращенко, голова агенції розвитку освітньої політики: «За останні три роки  кількість скоротилася на одну десяту відсотка. Якщо було близько трьох ост сорока приватних навчальних заклади. Зараз за даними академії педагогічних наук їх близько двохсот сорока. За нашими даними їх менше ніж 200 залишилося.»

 Керівники ж державних навчальних закладів не вірять у збитковість свої конкурентів. Адже на зміну старим школам з'являються нові. Лише за останній рік у столиці відкрили таких 7.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 731