Ви українець і отримуєте легальну зарплату? Тоді маєте право на податкову знижку. Її оформлюють студенти, які навчаються на платному відділенні. Або ж їхні батьки. Крім того, частину витрачених коштів митарі повертають людям, котрі лікуються від безпліддя, всиновлюють дітей, або мають іпотеку.

Дивіться сюжет: Право на податкову знижку має кожен українець

Аби повернути собі такі гроші, кажуть треба надати папери, що підтверджують  видатки та заповнити декларацію про доходи. А також принести з собою паспорт та ідентифікаціний код. Щоправда, останній документ не вимагатимуть у вірян. Кошти податківці переводять на банківський рахунок через 60 днів після оформлення такої знижки. До речі, усі обчислення повинен зробити сам громадЯнин-претендент на відшкодування.

Читайте також: Як оформити податкову знижку

Сергій Наумов, заступник директора департаменту ДПС України: «Ми пропонуємо використовувати формулу наступну: витрати необхідно поділити на базу оподаткування у вигляді зарплати, з якої отримується податок на доходи фізичних осіб і помножити на річну суму податку доходів фізичних осіб, яка була отримана з річного доходу».

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 560