Українці відмовляються від м’яса, молока та яєць. І не лише у піст та через безгрошів’я.  Вегетаріанство стає популярним. Але закладів для таких людей бракує.  В Україні ця ніша практично не зайнята. Принаймні у Києві існує тільки одна мережа виняткового вегетаріанських кафе. Заохочують клієнтів, окрім асортиментом, ще й цінами.

Піст і здоров'я: Поститися місяць чи все життя?

Віктор Лисенко, директор кафе для вегетаріанців: «Бизнес-ланч у нас стоит 35 гривен - туда входит первое, второе, сладенькое и компотик с хлебушком, то есть цены по киевских ниже средних пользуется популярностью, много не вегетарианцев, просто постующих людей приходят покушать».

В Україні постує третина населення. За місяць кожен економить близько 400 грн

Виторг у таких закладах зростає під час посту. Відвідувачів приходить на третину більше, ніж зазвичай. Найбільше приваблює українців не вегетаріанський салат - олів’є, шуба чи шашлик. А  пісні солодощі.

Вегетаріанець економить у рік 5 тис. грн

Віктор Лисенко, директор кафе для вегетаріанців: «Потому что тяжело  сделать кондитерский выриб без яйца и без молока, сливки, масло. У нас это делается с растительных сливок и на растительных жирах. Например как вот кокосовое молоко». 

Окупиться таке кафе за два роки. Щомісячний чистий прибуток -  50 тисяч гривень. 

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 414