Відпочинок за кордоном – річ приємна. Та банальні пляжні тури дедалі менше цікавлять українців. Саме тому на ринку з’являються нові пропозиції та додаткові опції до мандрівки. Нині можна не просто оглянути європейські пам'ятки, але й паралельно оновити свій гардероб. Наразі туристам пропонують цікаво провести час на фестивалі, купити одяг чи поринути у справжні пригоди - в екстрим-турі. Аби догодити клієнтам, оператори поєднують кілька варіантів послуг в одній подорожі. А поїхати за кордон взимку ще й вигідно.    

Ігор Захарченко, президент туристичної фірми: «До Європи зараз їдуть, до сполучених штатів америки. Якщо завчасно купували квитки. Тому що в доларах, набагато все дешевше.  Зараз от будуть торгові фестивалі  в об'єднаних еміратах також в Туреччині зараз буде.» 

Наприклад, подарувати коханій можна шуб-тур до Греції. Цікавий маркетинговий хід - вам поїздку запропонують за один євро. Тільки додатковою умовою буде придбати шубу за 1000. 

Ігор Захарченко, президент туристичної фірми: «Коли вона в гарному готелі, і до неї в готель наприклад приносять ті речі, ну він там знає які їй підійдуть. Можуть навіть показ мод зробити. Індивідуально. І потім вона - це беру, це не беру. Там вона приміряла. Тобто це може бути будь-яка забаганка.»

Якщо ж хочете суттєво оновити гардероб – ласкаво просимо у шопінг-тур. Зі  спеціальним гідом. Така людина не тільки супроводжуватиме вас, а й допоможе створити образ. Фахівці порахують приблизний бюджет. Підкажуть найкращий час для подорожі - коли починаються періоди знижки. Та країну – де ліпше купувати обнови.

Тетяна Демченко, іміджмейкер: «Если мы говорим о женщинах предпочтительней Италия. Выбор лучше, больше возможностей  и мало того, это стилистика, которая ближе к нам. Если мы говорим о мужском шопинге – это Австрия, Германия. Это лучше и легче.»

Послуги шопінг-гіда, переліт, проживання та пересування країною протягом 3-4 днів вам обійдуться щонайменше 1000 євро. Ще від 2 тисяч витратите безпосередньо на придбання гардеробу. Поїхати по одяг самостійно коштуватиме значно дешевше. Сама мандрівка потягне від 300 євро. Без перельоту. Найбільш обережним слід бути, коли вирушаєш у східні країни. Адже існує велика ймовірність, що вам продадуть підробку.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 508