Аби навчитися прийомів самооборони - у будь-якому разі потрібно витратитися. Серед нових єдиноборств в Україні  з'явився тайський бокс.  Цей вид боротьби ще називають "боєм восьмируких", адже удари можна завдавати не тільки кулаками, а й за допомогою ліктів, колін і гомілок. Тренери рекомендують дітям починати займатися цим видом спорту з десяти років. Дорослі ж можуть приходити в будь-якому віці.  Місячний абонемент коштує щонайменше 350 гривень. Тренування - тричі на тиждень по дві години. Та перш, ніж зайти до спортивної зали, слід придбати екіпірування. До комплекту входять -  шолом, рукавиці, бинти, щитки, бандаж і капа. Усе це коштує приблизно 1000 гривень. І звичайно, щоб заняття були ефективні, потрібен кваліфікований наставник.

В Украине появился еще один абсолютный чемпион по боксу!

Артем Крицький, тренер: «Важно очень качество тренировок, чтобы тренер был квалифицированный, чтобы зал был оснащен нужным оборудованием. Но то, что некоторые люди используют это как вообщем-то просто для заработка денег - то это естественно - такое существует».

Також цей вид спорту називають "муай-тай", що у перекладі із санскриту означає "вільний поєдинок". На відміну від інших видів єдиноборств,  тут майже відсутні обмеження. Тож можна дати волю рухам.  

Жінки-боксери вийдуть на ринг у спідниці

Надім Масуд, спортсмен: «Ограничения есть, но их минимум. Ты можешь быть открытым - ты себя не ограничиваешь. Ты здесь саморазвиваешься как... То есть тут идет духовный рост, физический рост. Если ты  здесь достаточно вкладываешь много времени в это и ты здесь реализовуешь - это тебе помогает и по жизни».

А ось заробити на цьому виді спорту, принаймні в Україні, не вийде. Якщо займаєшся професійно - слід брати участь у чемпіонатах сусідніх країн. 

Спорт і бізнес. Яка вигода від співпраці?

Стас Войтенко, спортсмен: «В Москве, ну это было давно, еще в 2010 году - гонорар был 300 долларов за победу в турнире. Сейчас это довольно низкий считается. Сейчас уже хороший гонорар считается от 1000 долларов за победу».

Дівчатам такий вид спорту не надто подобається. Хоча серед професійних бійців муай-тай трапляються й жінки.

Юля, вболівальниця: «Я считаю, что это не женский вид спорта явно, но поскольку ним занимается мой парень, я уже немножко пытаюсь разбираться в нем как бы. Знаю лоу кик, хай кик, мидл кик, но сама на практике не могу показать».

Нещодавно, завершився чемпіонат України з таїландського боксу, що проходив в Одесі. Столичні спортсмени змогли вибороти на ньому золоту медаль.  Участь у змаганнях для кожного з них коштувала 100 гривень. І це не враховуючи витрат на дорогу та проживання в готелі.  

Дмитро Полонський, Сергій Коренєв, телеканал UBR.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1260