На вторинному ринку подешевшають квартири. Особливо ті, що менші за 70 квадратів. Бо в Україні зараз активно зводять будники, де багато дво-  і трикімнатних осель. І покупці віддаватимуть перевагу новобудам - переконані фахівці. 

Петро Губінь, директор департаменту Мінрегіону: «Якщо стоїть сім'я багатодітна, то однокімнатна чи двокімнатна, звичайно, для них не підійде. Будуть і цегляні будинки, і будинки каркасно-монолітні, тобто каркас і дальше заповнення із теплоізоляційних матеріалів». 

Читайте: Налог на недвижимость вернет жилье в формат хрущовок

Зараз же фахівці радять продавати помешкання, яким понад 40 років. Це переважно хрущовки. Бо за цінами вони вже не витримують конкуренції з новобудовами.  

Читайте: Самые дорогие однокомнатные апартаменты

Олександр Рубанов, президент спілки спеціалістів із нерухомості: «Средняя стоимость квадратного метра по Киеву составляет 1850 долларов. По нашим оценкам, комфортная цена на  вторичном рынке - где-то на уровне полутора тысяч долларов за квадратный метр. Когда мы ее достигнем, это не будет очередным обвалом».

Сюжет: В очікуванні нового податку на нерухомість. Або чи варто відчиняти міліції?

Водночас темпи будівництва нового житла зростають. Торік ввели в експлуатацію майже 9,4 мільярда квадратів. У 2010-му було на 40% менше. Цього року зведуть іще більше - обіцяють в уряді. Тож боротьба за покупця посилиться. 

Наталія Андрійчук, Павло Бондаренко. Телеканал UBR.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 776