Натомість аналітики у зменшення тарифів не вірять. Кажуть, таких прецедентів в історії України не було. А за рахунок чого стримуватимуть і без того нерентабельні ціни, у нацкомісії не пояснили. Лише натякнули, що готові на коригування, якщо вартість російських енергоносіїв знизиться.

Валерій Саратов, голова НКРКП: «Ми дуже швидко можемо зробити все, щоби відкоригувати всі тарифи. В нас є база фактично по всім підприємствам.»

У який бік коригуватимуть тарифи, коли знизяться ціни на російський газ - незрозуміло. Якщо підвищувати не будуть, то логічно, що йдеться про зниження. Проте Україна такого не пам’ятає.

Олександр Сергієнко, директор інформаційно-аналітичного центру: "У нас тарифи ніколи не знижуються. Навіть якщо вартість газу впаде, то великі сумніви що це відбудеться, оскільки, всі кажуть, що тарифи не покривають витрат.»

Нагадаємо, Україна так і не домовилась про перегляд формули на російське блакитне паливо. Переговори перенесли на січень 2012-го. У держбюджеті на наступний рік закладено стару ціну на вуглеводні – 416 доларів за тисячу кубометрів.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 413