Суттєвого підвищення заробітної плати в комерційному секторі 2012-го не буде. Роботодавці завмерли в очікуванні розвитку політичної і економічної ситуації.

Олена Грищук, керівник рекрутингового агентства: «Зарплаты хоть и не растут динамично, как мы привыкли все это наблюдать до кризиса.  Но тем не менее они не стоят на месте. Маленькие движения. Маленький рост есть.» 

Найімовірніше рівень платні залишиться на рівні цього року. Оскільки роботодавці не налаштовані збільшувати своїм співробітникам окладів.

Олена Грищук, керівник рекрутингового агентства: «Как любой работодатель. Это закономерно. Он хочет получить больше, но платить больше не готов. Рынок труда Украины на сегодняшний день ещё позволяет им придерживаться такой политики.»   

За винятком цінних фахівців, які будуть затребувані на ринку праці. Це IT-спеціалісти, кваліфіковані працівники технічних галузей та інженерії. За них компанії мало не б'ються, кажуть рекрутери.  

Леоніда Яцунь, експерт ринку праці:  «Многим промышленным компаниям требуются технари со знанием английского, многим международным компаниям с другим государств. Они покупают наших инженеров, что бы они работали в Арабских Ємиратах.» 

Загалом фахівці ринку праці налаштовані песимістично. Оскільки на рівні загальної інфляції заробітна плата знизиться. А це призведе до зменшення споживчого кошика.  І цілком може вийти так, що всі люди, які заробляють небагато або навіть на середньому рівні - стануть ще біднішими.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 900