Банки заробляють чималі гроші на... неуважності клієнтів. Цього року під ялинку Ірина отримала неприємний подарунок. Фінустанова зобов’язала її виплатити штраф. Аж 525 гривень. Ще у 2012-ому дівчина переоформила свою пластикову картку із зарплатної на платіжну.  У фінустанові Ірину  запевнили, що за обслуговування рахунку  платити не доведеться. Навіть якщо карткою вона не користуватиметься. Як виявилося - це була брехня.

Прибыль Bank of America снизилась на 65%

Ірина Кононенко, постраждала : " Якщо є певна сума - то ця сума списується з тієї суми, яка є на рахунку на карточці. Коли суми немає, коли 0 гривень на рахунку, то відповідно власник цієї карточки має прийти і в касу сплатити 50 гривень, 75 - це залежить від банку".

Фахівці пояснюють: якщо у вас є пластик - у більшості випадків за його обслуговування щомісяця доведеться платити. Причому скільки саме - вирішує банк. У іншому разі починають нараховувати пеню. Відповідні суми обов’язково прописують у договорі. Деякі фінустанови спеціально не повідомляють клієнтів про борг - аби потім вибити кругленьку суму.

Читайте також : Азаров верит, что Украина будет в сотне в рейтинге ведения бизнеса

Олександр Охріменко, економіст : " Працівники банку умисне  намагаються заробити на неуважності клієнтів. Я розумію, що працівники банків отримують за це премію. Я розумію, що працівники банків у деякій мірі умисне стараються, щоб набігло якомога більше пені. Хоча якщо говорити з точки зору нашого законодавства, вони порушують закон".

НБУ змінює порядок видачі генеральних і індивідуальних ліцензій

Про наявність боргу банк зобов’язаний повідомляти щомісяця. Причому, документально підтверджувати, що клієнта дійсно ознайомили із його фінансовими проблемами. Якщо ні - йдіть до суду.  Утім юристи попереджають: тягатися із банками - справа не з легких. Особливо, якщо ті продали ваші борги колекторам. Тож перш, ніж укладати договори - необхідно уважно ознайомитися із усіма правилами.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: деньги банки украинцы карточка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2755