Через хурделицю доставка їжі додому може обійтися дорожче, ніж зазвичай. Деякі гравці ринку збільшують ціни за свої послуги, посилаючись на погані погодні умови і ускладнений рух на дорогах.  Загалом вартість доставки їжі у Києві стартує  від 40-ка гривень. Якщо її здійснює сам ресторан, послуга вже закладена у вартість страв.

Корисно знати : Диетологи советуют исключить из новогоднего меню алкоголь

Максим Линник, керівник компанії з доставки страв із ресторанів : " Многие доставки, в том числе и такси,  и есть доставки, которые используют услуги таксистов, они подняли цены. мы этого ни когда не делали. У нас, что на новый год заказывать, что в обычный день. Курьерам дают на чай, учитывая, что такие погодные условия. Они видят, что курьеры стараются доставить заказ теплым. Понятно, что они дают на чай. И зимой чаевые, я подозреваю, что увеличиваются".

У ресторанах кажуть, що із настанням холодів усе більше клієнтів замовляють їжу додому чи в офіс. Хоча заклади громадського харчування не пустують. Адже для багатьох українців - похід до ресторану - цілий ритуал.

Украинцы хотят есть качественную еду, но не хотят читать о ее составе

Олександр Ваврик, генеральний директор ресторану : " В будь-якому разі людям хочеться спілкуватися, хочеться десь в теплому місці  в гарному, в затишному посидіти разом, поспілкуватися, побачитись з друзями   і відповідно, щоб їх саме дійство їхнє гарно обслужили".

До слова, варто враховувати, що замовивши їжу додому, хоч і не треба буде зайвий раз мерзнути, але зачекати доведеться в середньому годину. Це якщо заторів не дорогах немає.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена доставка еда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1800
Загрузка...
Загрузка...