«Ні…Неllо…How are you today?...I am fine»

Ось так розпочинається заняття в одному зі столичних мовних центрів. У класі – педагог та не більше 8 студентів. У такій атмосфері вчити чи то англійську, чи то італійську або німецьку найкраще, кажуть фахівці. Урок триває 100 хвилин. Щоб був результат, відвідувати колективні курси потрібно 2 рази на тиждень. У цьому закладі, місяць занять коштуватиме 580 гривень. Але підручники маєте купувати окремо. Кожного семестру нові. Отже, один комплект обійдеться щонайменше у 200 гривень. Плюс – необхідно мати словник. Його вартість майже така сама. Проте, на ньому можна зекономити.

Ольга Дроздовська, викладач: «Есть он-лайн словари. Это живые словари. Это не просто словарь, который отжил свое через 5 лет. Это форумные словари. Где люди вносят какие-то коррективы помимо того, что они слышат, то что встречают в периодике. Поэтому можно обойтись в принципе не печатным словарем а онлайн».

Якщо бажаєте, щоб вам приділяли більше уваги – можна замовити індивідуальні заняття. Зазвичай це 50 хвилин, за які треба сплатити репетиторові від ста гривень. Такий варіант частіше обирають бізнесмени або люди у віці. Молодим цікаво вивчати мову у компанії колег або друзів.

Володимир Дмитришин, студент: «Є можливість просто послухати. І коли огранізується група, вона як правило складається зі студентів, які одного рівня. Тому якщо хтось щось не зрозумів в процесі проведення пари ми можемо аналізувати та вдосконалюватись»

Ще один варіант – придбати підручники з відеодисками та вчити англійську вдома. Без допомоги фахівців. У пригоді стануть закордонні фільми та пісні. Так дізнаєтеся нові слова. Звичайно, це значно дешевше. Проте, не завжди ефективно.

Дмитро Кравченко, студент: «Дома пробовал, но я сам ленивый человек по натуре. Я не могу себя заставить учить дома. Мне надо ходить, чтобы был преподаватель. Чтобы он меня контролировал»

Андрій Дмитришин, керівник центру іноземних мов: «Стал бы я так делать? Нет, не стал бы. Разрешил бы я своим детям? Нет, не разрешил бы. Почему? У нас были такие студенты, которые учились по, не буду говорить каким, но программам, по которым самостоятельно изучают. Вот представляете, вы прочитали слово и не правильно. Потом вы его штудируете неделю и заучили не правильно. Кто у вас контролирует произношение? С кем вы общаетесь?»

Віддати на курси можна і дитину. Коли їй виповниться 7 років. Саме цьому віці вивчати ази іноземних мов найкраще. До того ж, підхід до занять зовсім інший. Адже "непосидючих" треба зацікавити. Батькам це коштуватиме від 400 гривень на місяць. Щоправда, деякі власники центрів іноземних мов кажуть: у перспективі розцінки на їхні послуги зростатимуть. Приблизно на 5%.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 994